Agencja Celna LABOR

istnieje 2004 roku, ale jej pracownicy problematykę branży poznają od 1992 roku. Zdobywali doświadczenie w jednej z największych agencji celnych w Polsce i są obecnie w pełni przygotowani do rozwiązywania Państwa problemów.

W minionych latach byliśmy uczestnikami wielu szkoleń, a obecna strategia firmy rozwój personelu stawia na pierwszym miejscu i doprowadziła do uzyskania świadectwa AEO.
Poza zgłoszeniami celnymi specjalizujemy się w obsłudze firm w zakresie deklaracji INTRASTAT . Obsługujemy zarówno małe firmy jak i duże podmioty z branży motoryzacyjnej.
Urząd Celny w Jeleniej Górze to miejsce przyjazne dla przedsiębiorcy. Ponieważ nie istnieje rejonizacja obsługi podmiotów, możemy współpracować z każdą firmą z terenu Polski i wszystkich państw Unii Europejskiej. Zapraszamy do nas.
Poziom naszych usług potwierdza szerokie grono firm z nami współpracujących. Zapraszamy do zapoznania się z listą naszych partnerów. Mamy nadzieję, że dołączycie Państwo do tak doborowego towarzystwa. Jeśli zamierzacie Państwo odwiedzić naszą placówkę osobiście, żeby porozmawiać o szczegółowych zasadach współpracy, polecamy zaplanować czas tak, aby po załatwieniu interesów znaleźć chwilę na spędzenie weekendu w Karpaczu (na przykład w Willi Petrus ), jednej z najpiękniejszych miejscowości podgórskich w Karkonoszach.

Przewiń do góry